Ege’de turizmin yükseleln yıldızı olan Didim; eşsiz kumsalları, görkemli tarihi, ayrıcalıklı ilklimi ile yalnızca Ege’nin değil, dünyanın yükselen değerlerinden birisidir. Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilçesi olan Didim’in, öncü kuruluşlarından birisi olan Cenk İnşaat, yenilikçi ve örnek bir projesiyle bir kez daha farkını ve ayrıcalığını ortaya koyuyor. 1988 yılından buyana hizmet veren firmamızın prestij projelerinden birisi olan Altınkum Kızıldağ sitemiz ile bugüne değin yaptığımız konut sayısı beşyüzü aşmış olacak.

Adını güneş renkli ince kumundan alan Altınkum’a, zenginlik katan prejemiz; geleceğe yönelik önemli bir değer oluşturması ve hızla büyüyen vizyonu ile hem Didim’e, hem de yatırımcılara yeni ufuklar açan yapısı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Sizleri de bu büyük yapının, vizyonun ve yatırımın içinde yer almaya davet ediyoruz.

Dünyanın gözbebeği Türkiye’nin, Türkiye’nin yeni değeri Didim’in, Didim’in ve Ege’nin hızla yükselen yıldızı Altınkum’un bir parçası olmak için bulunmaz bir yatırım fırsatı, yepyeni bir yaşam tarzı için, sizlere bir kapı açıyoruz. Cenk İnşaat’ın bu yeni projesi, beklenti ve dileklerin gerçeğe dönüştüğü bir nokta olarak artık yaşamımızın bir parçası. Sizleri de bu yeni hayatta yerinizi almaya davet ediyoruz. Didim’e ve Cenk İnşaat ayrıcalığına hoşgeldiniz.